O PROJEKTU

Byty u Hvězdy -

Projekt Byty u Hvězdy se skládá z 11 bytových jednotek v atraktivní lokalitě Praha 6 – Břevnov. Součástí projektu jsou stání v garážích a sklepy. K užívání je společná, multifunkční zahrada ve vnitrobloku. Projekt Byty u Hvězdy je pojat jako moderní butiková forma bydlení s jedinečným vlastním vnitroblokem. Jedná se o třípodlažní podsklepený objekt s výtahem a s obytným podkrovím respektující stávající zástavbu rezidenční části Prahy - 6. Bytový dům je projektován ve vysokém standardu, a s osvědčenými hi-technologiemi. Každý z bytů má své specifické řešení a bude mít nadstandardní vybavení. Ke každému bytu náleží parkovací stání v objektu a sklepní kóje. Projekt využívá stávající sklípek a výklenek, které jsou vyhloubeny v pískovcové skále, jako zázemí pro různé aktivity včetně grilování na otevřeném ohništi nebo pro zřízení společného vinného sklepa. Unikátní součástí tohoto projektu je už zmíněná pískovcová skála která vytváří přirozenou ochranu pozemku ze severovýchodu.

Nabídka bytů
Standardy Zobrazit na mapě

Interiér

Vstupní bezpečnostní dveře do bytů budou třídy RC3 typ G04 do ocelové zárubně, Komfort A1 900/1970 mm, povrch exteriér RAL dle architektonického řešení, povrch interiér 3D CPL dřevo nebo bílá prémium, provedení falcové, masiv práh s těsněním (kouřotěsné), bezpečnostní kování Rostex R1 Astra provedení klika/koule s FAB vložkou, kukátko bez jmenovky, povrchová úprava nerez mat. Vnitřní bytové dveře značky SAPELI v kolekci Komfort, bílá prémium popřípadě barevné řešení dle požadavku klienta.

Schodiště uvnitř jednotlivých bytů budou designová z masivního dřeva nebo vrstveného skla.

Barva interiéru bude dřevo nebo na přání klienta bílá.

Zvonková signalizace a domácí telefon včetně rozvodů a koncových elementů, s video vrátným s barevnou LC D obrazovkou. Datové rozvody (internet) a TV do pokojů dle dispozice bytové jednotky. Obytné místnosti budou vybaveny dřevěnou plovoucí podlahou v barevném odstínu dle výběru klienta. Předsíně, koupelny, WC a tech. místnosti budou mít velkoformátovou matnou dlažba 60x60 cm (rektifikovaná). Výška keramických obkladů bude v koupelnách cca 2100 mm a ve WC cca 1200 mm.

Teplo v bytech budou zajišťovat konvektory osazené do podlahy před francouzská okna, ocelová desková tělesa (VK) a koupelnové otopné žebříky (VK) s termostatickými hlavicemi. Distribuce předávací stanice bytové MEIBES LogoTherm a dálkovým odečtem (každý byt bude mít individuálně k dispozici teplo a TUV).

Společné prostory

Vnitřní schodišťová ramena budou železobetonová, povrch keramická dlažba. Jednotlivá ramena budou osazena na akustické tlumící podložky.

Zdrojem tepla budou dva kondenzační kotle, kotelna je umístěna v 1.PP.

Terén zahrad a předzahrádek bude srovnán zeminou pod úroveň betonové dlažby na terase. Prostor zahrady bude oset trávníkem a osázen stromy a keři. Chodníky a komunikace budou ze zámkové dlažby. V komunitní zahradě bude pergola s posezením u otevřeného ohniště. Prostor v pískovcové skále „jeskyně“ bude využit k posezení při nepřízni počasí a jako vinný sklípek. Prostor zahrady bude osvětlen LED zemními lampami a vybaven automatickým závlahovým systémem GARDENA.

Stavební konstrukce

Objekt bude založen na základové desce.

1.PP bude provedeno z vodostavebního monolitického železobetonu v systému tzv. „bílé vany“. Konstrukce nadzemních podlaží je navržena z monolitického železobetonu jako stěnový nosný systém a bude opatřeno kontaktním zateplovacím systémem, na části objektu keramický povrch navazující na střešní krytinu. Vnitřní nosné a nenosné stěny budou vyzděny z bloků HELUZ, obezdívky budou z SDK či pórobetonu.

Stropní konstrukce budou tvořit železobetonové monolitické desky. Střešní tašky Jacobi Walther typ TEGULA barva ušlechtilá břidlicová engoba. Izolace střech bude provedena nadkrokevním systémem ISOTEC se Součinitelem prostupu tepla - UP (W.m².K-¹) =0,14. Skladby střešního pláště vyhovují tepelné ochraně budov dle průkazu PENB, tř. A.

Exteriér

Veškeré oplechování (teras, balkónů, parapetů, atd) bude provedeno z TiZn plechu. Vnitřní omítky v bytech budou jednovrstvé – vápenosádrové (penetrace a 2x malba bílá).

Dům bude mít francouzská dřevěné EURO okna značky VEKRA, zasklená izolačním trojsklem. Na jižní a západní straně bude příprava na venkovní žaluzie s elektrickým ovládáním.

Barva exteriéru dle architektonického návrhu.

Parkování

Roletová vrata výsuvná pod strop na dálkové ovládání (1 ks ovladače pro každého majitele garážového stání).

Poznámka:
Uvedené materiály a vybavení mohou být (např. z důvodů ukončení jejich výroby, změny sortimentu dodavatelů, technického vývoje) nahrazeny jinými ve srovnatelné kvalitě.

Rezidence ŘEPY - ZKOLAUDOVÁNO

Řepy se stávají jednou z oblíbených lokalit pro bydlení. Projekt se skládá z bytového domu se třemi nadzemními a jedním podzemním podlažím, kde budou garážová stání a sklepy. Většina bytů v 1. podlaží má terasy s předzahrádkami, zatím co byty v 2. a 3. podlaží mají terasy či balkón.

Nabídka bytů
Standardy Zobrazit na mapě

Popis provedení bytu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- keramické dlaždice se soklem ve společných prostorách domu v nadzemních podlažích, tj. schodišťový prostor, vstupní hala, chodba, technická místnost, úklidová místnost, sklepy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- vnitřní stání jsou situována v 1.podzemním podlaží, garážová vrata vybavena elektrickým pohonem. V garáži nelze parkovat automobily na pohon LPG a CNG. Část vnitřních parkovacích stání je řešena systémem zakladačů.

 

 

Provedení bytu neobsahuje:

-  dodávku kuchyňské linky, rozvody elektro a ZTI pro kuchyňskou linku -  dodávku svítidel

Developer si vyhrazuje právo některé z výše uvedených položek nahradit jinou položkou se stejnými nebo srovnatelnými parametry.

Uvedené materiály a vybavení mohou být (např. z důvodu ukončení jejich výroby, změny sortimentu dodavatelů, technického vývoje či změny ceny některého z uvedených výrobků) nahrazeny jinými se srovnatelnou kvalitou.

 

Veškeré vybavení, výrobky či provedení předmětu budoucího převodu neuvedené výše budou provedeny v obvyklé kvalitě dle výběru budoucího prodávajícího. 

 

Podrobnější úprava možných změn nebo další podmínky jsou upraveny smlouvou.