LOKALITA

Byty u Hvězdy

Za pár minut se dostanete do centra, nebo na Pražský hrad, příroda máte na dosah, jako i velké množství restaurací v okolí.

V bezprostřední blízkosti se nachází autobusová a tramvajová zastávka Sídliště Petřiny, metro Petřiny je rovněž v docházkové vzdálenosti.

Nachází se zde i několik obchodů s potravinami, v širším okolí najdete různé supermarkety, vše v dojezdové vzdálenosti do cca 10 minut. A také i obchodní centrum Metropole Zličín, či IKEA.

Na letiště Václava Havla se dostanete veřejnou dopravou nebo autem za pouhých 9 minut.

Nabídka bytů Zobrazit na mapě

Rezidence ŘEPY

Projekt nabízí komplexní občanskou vybavenost. Na nákup můžete zajít do jednoho z nedalekých supermarketů, kde je také pošta, drogerie, lékárna nebo cukrárna. V blízkém okolí se nachází restaurace i bary.

Pro Vaše ratolestí jsou v docházkové vzdálenosti mateřské školy a základní škola Jana Wericha nebo Základní umělecká škola Blatiny, nedaleko je také gymnázium.

Pražská část Řepy nabízí výborné dopravní spojení s centrem města i s okolím, jak s MHD, do  minut je stanice metro linky A „Motol" a tramvaje do centra, tak i autem na pražský okruh a navazující komunikace.

V docházkové vzdálenosti se nacházejí parky, včetně lesoparku Řepy. K dispozici je několik dětských hřišť, moderní sportovní areál s plaveckým bazénem a skateparkem, BMX dráha, venkovní posilovna, nebo bikepark.

 

Nabídka bytů Zobrazit na mapě
Zeptejte se